(( مشتری موظف به رعایت شرایط و قوانین تهران تک می باشد که در صورت عدم رعایت ، سرویس توسط ما  قطع شده و هرینه ای برگشت داده نمی شود ))

تمامی قیمت ها در سایت بروز می باشد.

بند 1- تعهد سرویس میزبانی : تهران تک متعهد می گردد سرویس ارایه شده را با بهترین کیفیت ممکن و با ضمانت آپ تایم ۹۹% ارایه نماید .

بند 2- کنسل شدن سرویس :

 • در صورتی که سرویس مورد نظر از لحاظ قانونی یا فنی کنسل شود تحت شرایط خاص و در زمان معینی به مشتری اجازه بکاپ و انتقال سرویس ارائه داده میشود.

بند 3- کنسل شدن سرویس توسط مشتری و بازگشت هزینه :

عودت مبلغ تا 3 روز امکان پذیر میباشد و این عودت تنها در شرایط زیر معتبر است
1-داون بودن سرور برای مدت بیش از 8 ساعت
2-پایین بودن سرعت سرور از سرعت استاندارد جهانی تعیین شده.

 • مشتری باید قبل از کسنل اطلاعات خود را بردارد زیرا پس از کسنل سرویس به طور کلی حذف میشود.
 • نکته : ضمانت بازگشت هزینه تا 3 روز ، شامل سرویسهای هاست معمولی ، هاست پر بازدید و هاست حرفه ای می باشد.بند 5- مالکیت سرویس – تغییر مالکیت : سرویسها با توجه به حقیقی / حقوقی که خریداری می شود ، مالک و صاحب امتیاز سرویس خواهند بود .

 • شخص حقیقی  : که بصورت آنلاین از داخل وب سایت سفارش میدهد ، با مشخصات و ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد می کند بعنوان مالک سرویس شناخته می شود . اطلاعات محرمانه سرویس ( مانند درخواست رمز ) ، پشتیبانی و پاسخگویی فقط به ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد شده ، داده می شود . بدیهی است مشتری می تواند در هر لحظه که می خواهد ایمیل خود را در پورتال پشتیبانی تغییر دهد . چنانچه به ایمیل خود دسترسی نداشته باشد ، تنها با ارایه کارت شناسایی معتبر  که منطبق بر مشخصات خریدار در هنگام ثبت نام می باشد و درخواست نامه کتبی ، می تواند مشخصات و ایمیل خریدار را از طریق پشتیبانی تغییر دهد .
 • شخص حقوقی :  که بصورت کتبی و با قرارداد رسمی که بصورت حضوری یا فاکس ارسال می گردد ، سرویس خریداری می شود و از تهران تک فاکتور رسمی دریافت می کند . مالک سرویس شرکت می باشد و شخصی را بعنوان نماینده و مدیر سایت خود معرفی می نماید . شرکت هرلحظه که بخواهد می تواند با نامه سربرگ شرکت بهمراه مهر شرکت و صاحبان امضا ، مدیر و اشخاصی که مجوز دریافت رمز را دارند به تهران تک اعلام نماید.

بند 6- عدم پرداخت به موقع : سرویسهای میزبانی بعد از 1 روز در صورت عدم پرداخت معلق خواهد شد و حداکثر تا ۳۰ روز سرویس بصورت غیرفعال بر روی سرور نگه داشته می شود و پس از آن حذف میشود.

توجه : در صورت مسدود شدن سرویس شما امکان ارائه بک آپ و یا ارتقا یا کاهش سرویس وجود ندارد.

 

بند 7- شرایط  اختصاصی : تهران تک و مشتری نسبت به سرویسی که ارایه می شود تعهداتی دارد که به تفکیک در پایین آمده است :

1- تا ۳۰ روز مشتری فرصت دارد از تاریخ انقضای هاست ، اقدام به تمدید آن نماید و پس از آن کلیه اطلاعات پاک خواهد شد.

2- استفاده محدود از امکانات سرویس : مشتری  محدود به میزان استفاده از امکانات  مشخص شده  ( مانند میزان پهنای باند ، میزان فضا ، تعداد ایمیل ، تعداد ساب دومین و … ) در سرویس خریداری شده  می باشد و در صورت مصرف بیش از حد مجاز تعیین شده ، سرویس بحالت تعلیق در آمده و مشتری مجبور است که سرویس خود را ارتقا دهد .

3- کاربر تهران تک متعهد میشود در کنار سرویس بک آپ گیری تهران تک شخصا نسبت به نگهداری اطلاعات خود اقدام کند و در شرایطی که بک آپ در اختیار تهران تک نباشد مسئولیت اطلاعات به عهده خود کاربر می باشد.4- از میزبانی وب سایت هایی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند معذوریم.

5- استفاده از سرویسهای ایمیل :  مشتری با شرایط زیر می تواند از سرویسهای ایمیل بهره ببرد :

 • در هر ساعت بیشتر  از ۱۰۰ ایمیل  نفرستد . این محدودیت جهت کارایی سرویس گذاشته شده است .
 • هر ایمیل نباید بیش از ۱۰۰ گیرنده داشته باشد . این محدوییت جهت سرعت و کارایی سرویس گذاشته شده است .
 • برای ایمیل های که بصورت POP3 استفاده می کنید ، بیش از ۱۰۰ بار در هر ساعت نمی توانید ایمیل خود را چک نمایید . زیرا باعث کاهش کارایی سرور می شود.
 • .

6- دیگر محدودیت استفاده از سرویسها :

 • اکانت مشتری نباید بیش از ۲۰ پروسس در هر لحظه  اجرا کند.
 •  Cron job ( وظایف تعریف شده و زمانبندی شده ) فاصله اجرای پروسس ها  نباید کمتر از ۳۰ دقیقه باشد .

7- در صورتی که  کاربر اکانت تست را از سایت به صورت رایگان سفارش دهد و کاربر بعد از تست از هاست ناراضی باشد. هیچ گونه بک اپ از اطلاعات به کاربر داده نمیشود.

8- در صورت دستور کارگروه مصادیق مجرمانه جهت مسدود سازی یک سایت، تهران تک این حق را برای خود نگه میدارد که علاوه بر مسدود سازی سایت مورد نظر هیچگونه بک اپی به کاربر ندهد تا زمانی که کارگروه مصادیق مجرمانه دستور رفع مسدودیت صادر نماید.

9 - پهنای باند : درحال حاضر برای هاست های لینوکس هیچ محدودیتی از نظر مصرف پهنای باند برای نمایندگان و مشتریان آنها درنظر گرفته نشده است.

10 -  هزینه بازیابی اطلاعات تا ۱ گیگابایت ( به شرط درخواست یکبار درهر ماه ) رایگان بوده و در غیر این صورت و همچنین در مورد بکاپ هایی با حجم بیشتر از یک گیگابایت با هزینه ای قابل انجام خواهد بود.

11-  استفاده از هاست اشتراکی به عنوان هاست دانلود ممنوع می باشد. در صورت مشاهده اکانت مورد نظر بدون هیچ اخطاریه ای حذف میشود.

12 - توجه اکانت هایی که حجمی بیش از 2 گیگابایت دارند از سیستم بک آپ خارج میشوند.
هزینه ریستور بک اپ به دلیل سهل انگاری کاربر در حفظ داده های خود به ازای هر گیگابایت حجم فایل زیپ بک آپ 15000 تومان خواهد بود.
     
13 - به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها بر عهده خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای تهران تک نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود وتهران تک  در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
  
14 - تهران تک هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.
     
15- گروه شیراز وب هاست تعهدی در رابطه با ریستور رایگان بک آپ سایر کنترل پنل ها را ندارد.

 

 Friday, August 2, 2019

« برگشت